Nazywamy się Alicja i Damian, tworzymy parę w życiu i w pracy. Na co dzień opowiadamy historie miłości, tworząc naturalne zdjęcia ślubne. Stawiamy na zdjęcia reporterskie, a ich styl dobieramy do waszych oczekiwań.

Pracujemy na terenie Kielc i okolic, jednak chętnie będziemy towarzyszyć Wam również w innym zakątku Polski i za granicą. Uwiecznimy na zdjęciach również chrzest Państwa pociechy, imprezę firmową lub każdą inną okazję, którą pragniecie wspominać po latach. Proponujemy ponadto różnorodne, starannie przygotowane i wykonane sesje zdjęciowe.

Wierzymy, że fotografia jest niezwykłym sposobem na zatrzymanie najpiękniejszych chwil naszego życia, do których zawsze pragniemy wracać.

Właśnie dlatego kochamy fotografować ludzi i opowiadać za pomocą fotografii radosne historie, na które składają się niezwykłe emocje, czułe gesty, łzy wzruszenia, uśmiechy…
Możliwość uczestniczenia w Dniu Ślubu rozpoczynającym nowy, fascynujący etap w życiu Pary Młodej i fotografowanie niezwykłych emocji, jakie mu towarzyszą jest dla nas wyróżnieniem, prawdziwą pasją i sposobem na życie, który nadaje mu kolorów, radości i ogromnej satysfakcji.
Fotografujemy Pary Młode, takie jak Wy – które szukają fotografa ślubnego, który ma niestandardowe pomysły, zaskakuje świeżym spojrzeniem i artystyczną wizją, tworzy piękne zdjęcia i rozumie, czego oczekujecie od zdjęć ślubnych i ile dla Was znaczą…

Do każdej sesji podchodzimy indywidualnie i zawsze z takim samym zaangażowaniem, wkładając całą duszę i serce oraz umiejętności w stworzeniu wyjątkowych i pięknych zdjęć, które zachwycają.

Jesteśmy znani z tego, że mamy wyjątkową zdolność do przekształcania prostych chwil w niezapomniane. Ponadto dbamy o atmosferę, która pozwala czuć się swobodnie przed obiektywem.

Zapewniamy, że jako Twój fotograf ślubny zadbamy o każdy detal i sprawimy, że sesja ślubna będzie fantastycznym, radosnym doświadczeniem a efektem będą naturalne, oryginalne i zupełnie wyjątkowe zdjęcia.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką informacje oraz portfolio.

Zapraszamy do odwiedzenia Facebooka i Instagrama:

facebook.com/StudioMigawkaCom

instagram.com/studio_migawka_com

Alicja i Damian
Studio Migawka